„3 ÉS FÉL ÓRÁT UTAZTAM, MERT ITT AKARTAM LENNI.”
👉 Van egy mondat, ami velünk maradt április 25. óta, a pécsi Civil Közösségek Házában megrendezett Régiós Diáktalálkozóról. Egy Romasteres középiskolás diákunk mondta ezt az ismerkedő körben – és benne…